Ładowanie...

O nas

Gry symulacyjne oparte na rzeczywistych sytuacjach biznesowych dla organizatorów konkursów, firm szkoleniowych oraz działów HR.

Tym się zajmujemy od 2008 roku. Z naszych gier korzystają renomowane uczelnie:

  • Politechniki Poznańska
  • Politechnika Warszawska
  • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Prestiżowy konkurs Play TOP HR Manager od 2013 roku wykorzystuje nasze gry jako kluczowe etapy selekcji kandydatów.

Od momentu rozpoczęcia działalności:

  • w naszych szkoleniach warsztatowych wzięło udział ponad 1000 osób
  • w gry on-line zagrało ponad 1000 osób
  • stworzyliśmy 13 autorskich scenariuszy gier
  • stworzyliśmy jedyne w Polsce rozwiązanie elastycznego tworzenia gier biznesowych

Simperience to połączenie 3 kluczowych elementów:

  • Doświadczenia szkoleniowego
  • Nowoczesnych technologii
  • Atrakcyjnej formy - gier

Człowiek naturalnie uczy się przez doświadczenie, a jeżeli czerpie z tego przyjemność efekt ulega zwielokrotnieniu. Simperience to połączenie 2 słów Simulation (Symulacje) oraz Experience (Doświadczenie). Efektywny trening to stawianie sobie wyzwań i pokonywanie ich. Próbowanie na kilka sposób


Połączyliśmy to, co ma najlepszego do zaoferowania Arteneo, czyli technologie z najsilniejszą stroną Leadership Center, czyli wiedzą z pasja do gier. Tak powstają nasze produkty. I w taki sposób uczą się uczestnicy naszych szkoleń: z pasją i zaangażowaniem.


Wierzymy, że edukacja to przyszłość. Wierzymy, że nauka może być przyjemna. Wierzymy, że zaangażowanie oznacza skuteczność. Dlatego robimy to, co robimy.

Online
Gry na żywo

Uwolnij się od czasu i miejsca. Wystarczy dostęp do Internetu i możesz wzbogacić swoje szkolenie, warsztat lub spotkanie integracyjne w ciekawy element.

W nasze gry można grać jednocześnie jak na szkoleniu. Można tez pozwolić każdemu z uczestników zagrać w dogodnym dla siebie czasie, a później omówić wyniki.

Nie potrzebujesz trenera, bo dostaniesz od nas przepis krok po kroku, jak sprawić, żeby uczestnicy byli zadowoleni, a Ty stworzysz atmosferę, w której osiągniesz swój cel.

Doświadcz gier na żywo. Jeżeli nie chcesz szkolić samodzielnie możesz skorzystać z naszej oferty gier i szkoleń. Doświadczony trener przeprowadzi dla Ciebie grę, dzięki której skonfrontujesz swój zespół z najważniejszymi wyzwaniami. Wybierz kompetencje, które chcesz rozwijać, lub problem, który chcesz rozwiązać, a my przygotujemy program szkoleniowy dostosowany do twoich potrzeb. Dzięki grze będzie łatwiej zmierzyć się z problemami, a pod okiem moderatora szybko wypracujesz praktyczne rozwiązania.

Skuteczność w osiąganiu celu przy pomocy Gier Symulacyjnych SIMPERIENCE

Profesjonalne Konkursy

Dostarczamy rozwiązania dla prestiżowych konkursów pomagając wybierać najlepszych. Play TOP HR Manager 2012, Play Top Manager 2013, Boost Your Project 2013. Dzięki naszym symulacjom możemy wybrać najlepszych kandydatów w lepszy sposób niż zwykłym testem wiedzy.

Gry od 2008 roku

Na naszym koncie mamy kilkanaście gier tworzonych od 2008 roku. Tworzymy gry z obszaru zarządzania projektami, przywództwa, komunikacji a także specjalistyczne gry na zamówienie rożnych branż. Nasze gry to połączenie doświadczenia, praktyki oraz technologii, żeby uzyskać największą skuteczność.

1000 zadowolonych uczestnikow

Nasze gry wykorzystywane są w szkoleniach kadry managerskiej, selekcji najlepszych managerów oraz edukacji. W nasze gry grali absolwenci Politechniki Warszawskiej, Politechniki Poznańskiej oraz managerowie uczestniczący w kursie MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.