Ładowanie...

Co już zrobiliśmy?

V edycja konkursu Play TOP HR Manager 2013

W tym roku przygotowaliśmy na potrzeby konkursu organizowanego przez wydawnictwo Wolters Kluwer dwie gry symulacyjne stanowiące kluczowe etapy wyboru najlepszego managera HR w Polsce. O prestiżu konkursu oświadcza nagrody, w 2014 roku to Hyndai Gensis. Pierwsza gra wykorzystywała silnik Simperience oraz pozwalała na rozegranie konkursu w formie on-line pozwalając na selekcje najlepszych spośród blisko 300 kandydatów. Druga gra opierała się o formule warsztatowa i symulowała projekt restrukturyzacji dużego banku, a jej celem było wyselekcjonowanie 20 najlepszych kandydatów do kolejnego etapu konkursu.

 

Konkurs BOOST Your Project 2013

Nasza gra została wykorzystana, jako jeden z kluczowych etapów selekcji kandydatów na najlepszego kierownika projektu. Studenci Szkoły Głównej Handlowej otrzymali od nas wsparcie w postaci przygotowanego na potrzeby konkursu scenariusza przeprowadzenia innowacyjnego projektu. Gra w formule on-line pozwoliła wyselekcjonować 20 finalistów konkursu z 300 uczestników.

 

IV edycja konkursu Play TOP HR Manager 2012

Nasze gry zastąpiły stosowane do tej pory rozwiązanie i stały się stałą częścią konkursów na najlepszego managera HR organizowanych przez wydawnictwo Wolters Kluwer. Na potrzeby konkursu stworzyliśmy dwie gry sprawdzające umiejętności kandydatów. Pierwsza z nich rozegrana w formule on-line dotyczyła fuzji dwóch firm. Kolejna, realizowana w formule warsztatowej dotyczyła budowania zespołu wokół nowego projektu realizowanego przez firmę. W tej edycji gra pozwoliła na udział odpowiednio 300 osób w wersji on-line oraz 36 osób w wersji warsztatowej.

 

5 gier symulacyjnych dla Politechniki Poznańskiej

W 2010 roku stworzyliśmy na potrzeby studiów podyplomowych i kierunku „Kierowanie i dowodzenie” zestaw gier symulacyjnych, które wspierają naukę umiejętności miękkich. Od tego momentu w nasze gry zagrało już ponad 320 studentów, podkreślając innowacyjność takiego podejścia. Projekt obejmował stworzenie gier oraz wyszkolenie trenerów na uczelni, którzy prowadzą gry samodzielnie, osiągając wyniki znacznie powyżej przeciętnej w porównaniu do tradycyjnych zajęć.

 

Budowa instalacji DRW

Gra powstała w 2009 na zamówienie dla firmy z branży budowlanej. Skupia się na typowych problemach, na które napotykają kierownicy projektów budowlanych. Scenariusz powstał w oparciu o rzeczywisty projektu budowy instalacji destylacji rurowo-wieżowej zrealizowany dla jednej z polskich rafinerii. Ciekawe w przypadku tej gry jest oparcie jej scenariusza ścisłe o realia biznesowe. Od tego momentu stało się to nasza specjalnością.

 

Fort Brave, czyli zarzĄdzanie projektami w praktyce

Od 2008 ta gra uczy praktycznego zarządzania projektami od jego rozpoczęcia przez planowanie po realizacje. Gra jak w soczewce pokazuje błędy, które najczęściej popełniają członkowie zespołów projektowych. Łączy w sobie najlepsze praktyki zarządzania projektami z psychologią zarządzania oraz ciekawym scenariuszem. Ponad 500 uczestników miało możliwość doświadczyć wrażeń związanych z budowaniem Fort Brave. Gra była wykorzystywana przez zespoły z takich branż jak IT, budownictwo, logistyka, wydawnictwa, przemysł lotniczy, bankowość, ubezpieczenia. Jej walory mogli docenić także absolwenci Politechniki Warszawskiej oraz studenci studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

 

Online
Gry na żywo

Uwolnij się od czasu i miejsca. Wystarczy dostęp do Internetu i możesz wzbogacić swoje szkolenie, warsztat lub spotkanie integracyjne w ciekawy element.

W nasze gry można grać jednocześnie jak na szkoleniu. Można tez pozwolić każdemu z uczestników zagrać w dogodnym dla siebie czasie, a później omówić wyniki.

Nie potrzebujesz trenera, bo dostaniesz od nas przepis krok po kroku, jak sprawić, żeby uczestnicy byli zadowoleni, a Ty stworzysz atmosferę, w której osiągniesz swój cel.

Doświadcz gier na żywo. Jeżeli nie chcesz szkolić samodzielnie możesz skorzystać z naszej oferty gier i szkoleń. Doświadczony trener przeprowadzi dla Ciebie grę, dzięki której skonfrontujesz swój zespół z najważniejszymi wyzwaniami. Wybierz kompetencje, które chcesz rozwijać, lub problem, który chcesz rozwiązać, a my przygotujemy program szkoleniowy dostosowany do twoich potrzeb. Dzięki grze będzie łatwiej zmierzyć się z problemami, a pod okiem moderatora szybko wypracujesz praktyczne rozwiązania.

Skuteczność w osiąganiu celu przy pomocy Gier Symulacyjnych SIMPERIENCE

Profesjonalne Konkursy

Dostarczamy rozwiązania dla prestiżowych konkursów pomagając wybierać najlepszych. Play TOP HR Manager 2012, Play Top Manager 2013, Boost Your Project 2013. Dzięki naszym symulacjom możemy wybrać najlepszych kandydatów w lepszy sposób niż zwykłym testem wiedzy.

Gry od 2008 roku

Na naszym koncie mamy kilkanaście gier tworzonych od 2008 roku. Tworzymy gry z obszaru zarządzania projektami, przywództwa, komunikacji a także specjalistyczne gry na zamówienie rożnych branż. Nasze gry to połączenie doświadczenia, praktyki oraz technologii, żeby uzyskać największą skuteczność.

1000 zadowolonych uczestnikow

Nasze gry wykorzystywane są w szkoleniach kadry managerskiej, selekcji najlepszych managerów oraz edukacji. W nasze gry grali absolwenci Politechniki Warszawskiej, Politechniki Poznańskiej oraz managerowie uczestniczący w kursie MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.